Vrty pro tepelná čerpadla

Tepelné čerpadlo země-voda je jednou z možností, jak trvale snížit energetické náklady na vytápění, klimatizování a ohřev vody. Vytápění pomocí tepelného čerpadla se řadí mezi nejstabilnější a nejspolehlivější druh vytápění. a proto se stává stále oblíbenějším způsobem vytápění nebo klimatizace rodinných domů a firemních objektů. K instalaci tepelného čerpadla je nutný hlubinný vrt, který zajistí správnou funkci tepelného čerpadla.

Hloubka vrtů dosahuje 50 m až 150 m pod povrchem země. Vzhledem k tomu, že se jedná o stavbu trvalého charakteru je nutné si pro její vznik zařídit stavební povolení. Během tohoto procesu zároveň zjistíte vhodnost oblasti k provedení tohoto vrtu. Pokud je ve Vaší oblasti nestabilní podloží, není možné vrty pro tepelná čerpadla vybudovat. 

I v tomto Vám rádi poradíme. Naše firma Erik Tomek se zabývá celou škálou služeb z oblasti hydrogeologie, proto se nemusíte obávat o kvalitu a provedení vrtu pro instalaci tepelného čerpadla. Samozřejmě jsme schopni zajistit potřebný geologický posudek a projekt k hlubinným vrtům.

Kontakty

Telefon: +420 775 261 504

E-mail: erik.tomek@seznam.cz

O firmě

Erik Tomek
Bystřice 9
539 01 Včelákov

: 72889152
DIČ: CZ8206103147