Čištění studní

Čištění a regenerace studní

V každé studni dochází během pár let k běžnému a přírodnímu znečištění. Voda s sebou přináší z povrchu spoustu mechanických nečistot. K nim patří hlavně jíl, písek, bahno, organické a neorganické částice a mnoho dalších. Tyto látky společně s železem, sírou a manganem vytváří ve studni usazeniny a kaly, které  podporují tvorbu nebezpečných bakterií, plísní a řas.

I proto Vaše studna ztrácí na  čistotě a kvalitě vody. Optimální doma čištění studny pro pitnou vodu je jednou za 2 - 3 roky. Čištění studně je jednoduše nutné, stejně jako vyprat prádlo nebo umýt nádobí. To, že je potřeba studni vyčistit poznáte obvykle změnou chuti či barvy vody, anebo mírným zápachem vody.

Naše firma Erik Tomek má letité zkušenosti v oboru. Vaší studnu nejdříve zbavíme hrubých nečistot - mechanicky. Potom použijeme lety vyzkoušené a osvědčené přípravky pro čištění vody. Jejich volba závisí na druhu a míře znečištění studně. 

V případě potřeby po dohodě s Vámi provedeme i drobné opravy studně. Mezi ně se řadí různé netěsnosti skruží, výměny podsypového filtru nebo opravy pláště studně.

Kontakty

Telefon: +420 775 261 504

E-mail: erik.tomek@seznam.cz

O firmě

Erik Tomek
Bystřice 9
539 01 Včelákov

: 72889152
DIČ: CZ8206103147