Vrtané studny

Vrtané studny

Vrtané studny čerpají vodu z podzemních pramenů, které jsou mineralizované a čisté. Výhodou vrtané studny je nezávislost na počasí -  na množství sněhu a srážek - oproti studnám  kopaným. Vodní hladina v nich obvykle nekolísá, a vy máte jistotu dostatku vody při jakémkoliv počasí, ať venku mrzne nebo je srážkové minimum.

Vrtané studny mají oproti kopaným studnám výhodu kvalitní a nekontaminované vody. Technologie vrtu studny zajišťuje kvalitní utěsnění, které zaručí, že voda nebude kontaminována povrchovou vodou. V povrchové vodě se mohou nacházet hnojiva, rozpouštědla, zbytky ropných produktů apod.  Proto jsou vrtané studny vhodné zejména jako zdroj pitné vody i užitkové vody.

Díky moderním technologiím lze studnu vyvrtat i v malých objektech - zahrada, chata, chalupa, ale samozřejmě i u  rodinného domu nebo v průmyslovém areálu.

Rozhodli jste se pro vrtanou studnu? Stačí naší firmu Erik Tomek kontaktovat telefonicky, emailem nebo kontaktním formulářem a my k Vám po dohodě přijedeme. Najdeme vodní pramen, provedeme potřebnou dokumentaci a studnu vyvrtáme.

Kontakty

Telefon: +420 775 261 504

E-mail: erik.tomek@seznam.cz

O firmě

Erik Tomek
Bystřice 9
539 01 Včelákov

: 72889152
DIČ: CZ8206103147