Hledání vody

Hledání vody pomocí proutkaře

Proutek k hledání vody lidé používali odpradávna. Proutek, čili virgule, reaguje však jen v rukou zkušených a citlivých lidí. A mnoho lidí tento lety osvědčený způsob stále preferuje, proto naše firma Erik Tomek Vám nabízí hledání pramene na Vašem pozemku pomocí osvědčeného a zkušeného proutkaře.

S námi nenatrefíte na nějakého podvodníka. Máme lety osvědčeného proutkaře, který je odborníkem ve svém oboru, a proto s ním rádi spolupracujeme. Ostatně v neposlední řadě tento způsob hledání vody patří k levnější variantě než jiné způsoby hledání vody.

Hledání vody pomocí přístroje WADI

Pro ty z Vás, kteří v proutkaře nedůvěřují máme možnost vyhledání vhodného místa pro studni pomocí kvalitního a přesného švédského přístroje WADI.  Této možnosti nejčastěji využívají firemní zákazníci, kteří potřebují data z geofyzikálního měření.

Geofyzikální přístroj WADI pracuje na principu velmi dlouhých rádiových vln a jeho spolehlivý hloubkový dosah je 50 m. Měření pomocí tohoto přístroje umožňuje přímo v terénu určit na displeji hloubku hladiny podzemní vody a stanovit místo pro vrtání studny.  

Potřebujete- li najít vodní zdroj pro studnu kontaktujte nás prosím pomocí telefonu, e-mailu nebo našeho kontaktního formuláře.

Kontakty

Telefon: +420 775 261 504

E-mail: erik.tomek@seznam.cz

O firmě

Erik Tomek
Bystřice 9
539 01 Včelákov

: 72889152
DIČ: CZ8206103147