Proč studnu

Proč si nechat vyvrtat studnu

Proč si nechat vyvrtat studnu? Sedli jste si s kalkulačkou nad účty za vodu?  V rodinném domě se lehko tento účet vyšplhá na 15 000Kč za rok. Zejména pokud potřebujete zalévat zahradu nebo v létě napustit bazén.

Naše hydrogeologická firma Erik Tomek nabízí vše, co potřebujete pro získání své vlastní studny na zahradě domku či chaty.

Na Vašem pozemku vodu najdeme, po domluvě oběháme papírování za Vás, zhotovíme projektovou dokumentaci a nakonec studnu vyvrtáme. Vrtané studny jsou hotové v závislosti na hloubce vrtu za pár hodin. A můžete čerpat čistou vodu z pramene spodní vody.

Voda v hloubce již od 8 metrů je obvykle velmi kvalitní a oproti městské vodě obsahuje navíc spoustu minerálů, které tělu prospívají. 

Vlastní studna se vyplatí i v případě, pokud potřebujete jen zalévat zahradu, napustit bazén, umýt auta a splachovat toaletu. Není na to vše škoda platit drahou vodu? 

Naše firma Erik Tomek má letité zkušenosti v oblasti hydrogeologie, proto můžete při zřízení vlastní studny na vodu, využít našich dlouholetých zkušeností a profesionální vrtné techniky.

Kontakty

Telefon: +420 775 261 504

E-mail: erik.tomek@seznam.cz

O firmě

Erik Tomek
Bystřice 9
539 01 Včelákov

: 72889152
DIČ: CZ8206103147